Newsy Paweł Musiolik
08.08.2018 10:35
| PC |
Fix PUBG. Bluehole rozpoczyna wielki plan naprawy gry
Fix PUBG. Bluehole rozpoczyna wielki plan naprawy gry

Bluehole postanowiło wreszcie posłuchać fanów i wdrożyć procedurę FIX PUBG, która ma na celu znacząco poprawić jakość PlayerUnknown's Battlegrounds. Na początek idzie duża aktualizacja przywracająca dynamiczną pogodę.

PlayerUnknown's Battlegrounds jest od pewnego czasu w ogniu krytyki. Ekipa Bluehole bardzo długo zwlekała z wprowadzaniem zmian o które prosili gracze. Ci chcieli, by gra wreszcie była lepsza technicznie. I to się stanie w ciągu kilki najbliższych miesięcy. Pierwsza część naprawy już dzisiaj.

Playerunknown's Battlegrounds. Nowa mapa oraz zmiany w grze

FIX PUBG to pożyczona od społeczności fraza, która staje się oficjalnym sloganem najbliższych aktualizacji. Ta pierwsza, która pojawi się już dzisiaj sporo poprawi. W grze pojawią się nowe opcje graficzne - filtr wyostrzający, opcja ustawienia dowolnego limitu klatek na sekundę (lub jego zdjęcia). Pojawi się więcej opcji w trybie dla osób ze ślepotą barw, poprawie ulegnie interfejs przy wyrzucaniu przedmiotów, a w trybie FPP przy prowadzeniu pojazdów zostaną zmniejszone ich dźwięki.

Co pojawi się nowego w grze? System penetracji pocisków, które będą mogły przechodzić przez kończyny. Do tego wraca dynamiczna zmiana pogody, deszcz i inne warunki atmosferyczne. Dostaniemy także opcję wyciszania indywidualnych graczy w zespole. Mapy zostaną wzbogacone o nowe elementy by zwiększyć ich atrakcyjność i zapewnić więcej miejsc na taktyczna grę.

Do tego sporo zmian i poprawek w optymalizacji wykorzystania CPU i GPU, co ma objawić się lepszą płynnością rozgrywki, mniejszą liczbą błędów i wczytywania elementów na mapach.

Pełną listę zmian i plany na kolejne miesiące znajdziecie na stronie https://fix.pubg.com/.

bluehole PC PlayerUnknown's Battlegrounds
Źródło: https://fix.pubg.com/