Wynurzenia ze śląskiego Mordoru
Piszę tutaj o tym, co niekoniecznie nadaje się do oficjalnych materiałów redakcji

Pierwszy z wakacyjnych miesięcy za nami. Lipiec upłynął pod dyktando upałów i próby walki z backlogiem, przeplatanym z recenzowaniem gier na bieżąco.

Czytaj dalej

W tym miesiącu lecimy z podsumowaniem wyzwania bez opóźnienia. Jakie gry ukończyłem ja i inni uczestnicy wyzwania - zapraszam!

Czytaj dalej

Targi E3 za nami, wreszcie mogłem się zająć podsumowaniem majowym w wyzwaniu. Tutaj wasza aktywność dopisała, w przeciwieństwie do liczby zaliczonych przeze mnie gier.

Czytaj dalej

Wypoczęci po długim weekendzie majówkowym? Jedni odpoczywali, inni nadrabiali zaległości w grach ,a pozostali pracowali. Kwiecień w wyzwaniu był nie tylko u mnie powolnym miesiącem. Wyjątkowo mało nowych wpisów z waszej strony się pojawiło.

Czytaj dalej

Ile gier można skończyć w miesiąc? Pod koniec zeszłego roku było to ponad 10 produkcji. W marcu - jedynie pięć, choć to i tak wynik lepszy od pierwszych dwóch. Czy w kwietniu będzie lepiej?

Czytaj dalej

Najkrótszy miesiąc roku za nami. Lista ukończonych gier wydłużyła się nieznacznie - o kolejne cztery ukończone gry. Rekordu z zeszłego roku na pewno nie dogonię, a co dopiero mówić o pobiciu. Ale nie taki jest cel.

Czytaj dalej

Pierwszy miesiąc tego roku za nami, więc pierwsi uczestnicy zabawy zdążyli się zapisać i podać ukończone przez siebie gry.

Czytaj dalej

Nowy rok, nowe wyzwanie. To już czwarta edycja zabawy w której walczymy z zalegającym backlogiem i staramy się ukończyć docelowe 52 gry w rok.

Czytaj dalej

2017 rok w wyzwaniu 52 gier za nami. Czas więc zebrać wszystkie przez was ukończone gry w jedno miejsce, podsumować swoją setkę skończonych gier i wyróżnić słowem uczestników wyzwania.

Czytaj dalej

Rok powoli się kończy, największe premiery za nami, więc większość może w spokoju nadrabiać zaległości z tego roku jak i lat poprzednich. Jest to też ostatni gwizdek dla ludzi, którzy wzięli udział w wyzwaniu i chcieliby zrealizować postawiony przed sobą cel.

Czytaj dalej

Powoli zbliżamy się do końca roku i tym samym wyzwania. Dla wielu to ostatni dzwonek by realizować swoje plany względem nadrabiania kupki wstydu. Czego zdecydowanie nie ułatwi jesienny nawał premier.

Czytaj dalej

Tak jak końcówka sierpnia była zakończeniem wolnego dla uczniów, tak wraz z początkiem października mniej czasu na gry będą mieli studenci. Ale miejmy nadzieję, że to nie przełoży się na spadek aktywności w tej zabawie.

Czytaj dalej

Wakacyjne miesiące za nami. Z pozoru idealne do nadrabiania zaległości growych, ale... od paru lat coraz więcej nowości przerzucane jest na sierpniowy okres. Z jednej strony - ciężej coś nadrobić, z drugiej - na brak nowych gier nikt nie może narzekać. Mi w sierpniu mimo pracy i wakacji, udało się zaliczyć pięć gier. Zapraszam do kolejnego podsumowania.

Czytaj dalej

Zgodnie z obietnicą, podsumowanie wyzwania za poprzedni miesiąc pojawia się bez żadnych poślizgów. Wakacyjne miesiące sprawdzają się idealnie w nadrabianiu zaległości growych. Jak poszło uczestnikom zabawy?

Czytaj dalej

Tak się złożyło, że podsumowanie czerwca pojawia się dopiero pod koniec lipca, na kilka chwil przed moim urlopem. Jak wiecie, powodem jest odpalenie nowej strony (spodziewane) i kolejne dwa tygodnie poprawiania, dłubania i szukania gdzie urwać jakieś kilka milisekund by całość działała lepiej (oraz po to, by przeczytać mimo poprawek, że nowa strona to gówno). No ale - wybaczcie, nadrabiam.

Czytaj dalej

Czerwiec dla wielu młodszych graczy jest początkiem dwumiesięcznych wakacji w trakcie których spokojnie mogą nadrabiać kupkę wstydu. Uczestnicy mojej zabawy z kupką wstydu walczą przez cały rok, próbując skończyć minimum 52 gry. Jak im (a także mi) poszło w maju? Sprawdźmy.

Czytaj dalej

Niespodzianka! Blog podsumowujący wasze kwietniowe dokonania jest punktualnie na początku maja. Nie marnujmy więc czasu i zbierzmy gry, które udało się wszystkim biorącym udział w zabawie ukończyć.

Czytaj dalej

Ku mojemu zaskoczeniu, marzec był wyjątkowo dobrym miesiącem gdy popatrzę na to, ile gier ukończyłem. Dobiłem w nim do 20 tytułów, co jak na pierwszy kwartał mogę uznać za wynik wyjątkowo dobry.

Czytaj dalej

Nie ma co dłużej zwlekać. Luty nie był długim miesiącem, ale mimo to - obfitował w wiele interesujących premier. Między innymi dzięki nim udało skończyć mi się aż siedem gier. Jak wypadła reszta? Zapraszam do drugiego bloga w tej serii.

Czytaj dalej

Styczeń za nami, czas więc zebrać wpisy pierwszych osób, które postanowiły wziąć udział w tegorocznej edycji wyzwania 52 gier w trakcie całego roku. Ciekawi jesteście, kto i jakie gry ukończył? Chcecie wziąć udział? Zapraszam.

Czytaj dalej

Strona